Рицинова олія- легке золотаве рослинне масло, що витягується з плодів рослини рицина звичайна (Оleum Ricini, Ricinus Communis). За своєю структурою рицинова олія найгустіша і щільна з рослинних олій. Касторка – густа прозора рідина світло-жовтого кольору зі специфічним запахом та смаком, не висихає, не утворює плівку при зовнішньому застосуванні. Олія має протизапальні, противірусні і ранозагоювальні властивості, сприяє відновленню шкірних покривів і слизових оболонок, має виражену проносну дію, підходить для очищення кишечника і печінки, сприяє зміцненню волосся, вій і нігтів.
Перш ніж застосовувати рицинова олія, потрібно провести тестування на алергічну реакцію. Для цього на шкіру наносять невелику кількість олії та добре втирають. Спостерігають за цією ділянкою шкіри 10-12 годин. Якщо не виникло почервоніння і свербіж, рициновою олією можна користуватися.
Перед внутрішнім застосуванням рицинової олії потрібна консультація фахівця.
Застосування індійської касторової олії всередину.
Касторова олія визнана дієвим природним засобом для очищення організму.
Про нього згадують при виникненні проблем із шлунково-кишковим трактом, розладах травлення, запорах, здутті живота, при отруєннях та інтоксикаціях різного походження, у тому числі лікарської. Це хороша мітла, яка очищає кишечник від шлаків та токсинів.
Рицинолева кислота не зустрічається в інших оліях, крім касторової олії. Саме ця кислота і надає рицині незвичайні властивості! Рициніолева кислота та інші біологічно активні речовини касторової олії є будівельним матеріалом для клітинних мембран і завдяки цьому відновлюють шкіру та слизові покриви, підвищують їхню міцність, еластичність, забезпечують адекватне зволоження.
Індійська рицинова олія ідеально підходить для очищення 100% чисте. Не містить домішок вазилину, гліцерину тощо. Є сильним проносним засобом. При прийомі внутрішньо в тонкому кишечнику розщеплюється ліпазою, внаслідок чого утворюється рицинолева кислота, що викликає подразнення рецепторів кишечника (на всьому його протязі) та рефлекторне посилення перистальтики. Масло чистить тонкий кишечник по всій довжині, звільняючи його від калового каміння, слизу, неперероблених відходів, паразитів, запускаючи при цьому механізми саморегуляції організму - регенерацію, омолодження, самоочищення.
Застосування індійської касторової олії зовнішньо.
Касторова олія при зовнішньому застосуванні може призвести до дуже добрих результатів. До складу олії входять кислоти – рицинолева, олеїнова та лінолева. Кожна з них робить свій внесок. При використанні олії покращується вид шкіри, волосся, брів, вій, розгладжуються зморшки. Найбільший ефект касторової олії можна віднести рицинолевої кислоти, вона міститься тільки в касторовій олії і надає їй особливих властивостей.
Касторова олія загоює і покращує шкірні покриви, при втиранні позбавляє болю м'язів і суглобів, відновлює структуру волосся, зміцнює нігті, використовується як складовий компонент для косметичних масок шкірочка, шиї та навколо очей.
У побуті рицину застосовують для відновлення виробів зі шкіри для її пом'якшення та від її промокання, для виготовлення липкої стрічки від комах, для точки садового інвентарю, для ручного миловаріння.
При застуді можна зробити розтирання грудної клітки. Процедуру краще провести перед сном. Для цього потрібно змішати 2 ст. ложки касторової олії та 1 ложку скипидару, добре розтерти і накритися теплою ковдрою.
При травмах і ранах рицинова олія втирають у проблемні місця 2-3 рази на день. Це сприяє пом'якшенню та загоєнню шкірних покривів.
Якщо щодня протирати касторовою олією бородавки, то їх можна поступово позбутися.
Для зміцнення волосся потрібно змішати касторку з горілкою в рівних кількостях, втерти в коріння волосся, накрити плівкою та махровим рушником. Витримати 1-2 години, двічі голову вимити теплою водою з милом. Повторювати процедуру 1-2 рази на тиждень.
Для густоти та здорового блиску брів і вій потрібно перед сном протягом 2-3х тижнів змащувати їх по черзі пензликом для туші, заплющуючи очі, щоб уникнути попадання олії.
Для зміцнення нігтів та шкіри кистей рук потрібно на ніч втирати олію в нігті та кисті рук, надівши після втирання бавовняних рукавичок. Якщо ви будете робити це часто, то побачите, якими міцними стануть нігті та здорова шкіра.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість, дитячий вік, вагітність, годування груддю, непрохідність кишечника, цукровий діабет, фізичні навантаження та стресові ситуації, підвищена температура тіла, отруєння органічними речовинами, захворювання підшлункової залози та жовчного міхура, захворювання нирок. Безконтрольне та постійне застосування касторової олії може призвести до формування «ледачого кишечника».
Об'єм 100 мл
Виробник: Індія